Program Feel the Fear and Do It Anyway!® – Poczucie bezpieczeństwa i odwaga

Jestem jedynym w Polsce licencjonowanym instruktorem Programu dr Susan Jeffers Feel the Fear i Do It Anyway!® ( Nie bój się bać… I po prostu działaj!®) 

Qualified Instructor – Wykwalifikowany Instruktor Systemu Szkoleniowego Programu FEEL THE FEAR & DO IT ANYWAY® – akredytowany program szkoleniowy Feel The Fear Training Academy 

Program Feel the Fear i Do It Anyway!® to całościowy, pod względem wiedzy, budowania i utrzymywania umiejętności, program radzenia sobie z lękiem i wychodzenia z poczucia bezradności, bezsilności ku życiu w pełni odpowiedzialności, odporności psychicznej i elastyczności na zmiany. Program podnosi poziom poczucia bezpieczeństwa i odwagi w wychodzeniu do świata.

Jako jedyna w Polsce oferuję szkolenia i konsultacje ONLINE   wg licencjonowanego Programu Feel the Fear i Do It Anyway!®

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Czego się boisz?

Zabierać głos publicznie?

Okazywać stanowczość?

Podejmować decyzję?

Bliskości?

Zmiany pracy?

Samotności?

Prowadzenia samochodu?

Utraty kogoś bliskiego?

Rozstania?

Jednej z tych rzeczy? A może wszystkich? A może mógłbyś coś jeszcze dodać do tej listy?

Nieważne… przyłącz się do nas! Wygląda na to, że lęk osiągnął w naszym społeczeństwie rozmiary epidemii.

Boimy się początków; boimy się zakończeń.

Boimy się zmiany; boimy się „tkwić w miejscu”.

Boimy się sukcesów; boimy się porażek.

Boimy się śmierci; boimy się życia.”

                                                      (Susan Jeffers)

    Bez względu na to, czego się boisz ten Program dostarczy wiedzy i narzędzi, które pomogą Ci poprawić zdolność radzenia sobie z każdą sytuacją. Z pozycji cierpienia, bezwładu i przygnębienia (uczuć często towarzyszących lękowi) przejdziesz do pozycji wewnętrznej mocy, wigoru i radosnego podniecenia. Wybierzesz to, co czyni Twoje życie żywym.

Zagrożenia należy widzieć, dostrzegać je i czerpać z nich wiedzę dla budowania w naszym życiu poczucia bezpieczeństwa, ale nie ulegać ich mocy, nie „żyć nimi”, nie wyolbrzymiać.

Nie żyć zagrożeniem, lękiem –

Żyć miłością!

Bo miłość czyni życie żywym!

A żyjąc w lęku jesteśmy martwi…

Ten Program oparty na książce Susan Jeffers „Feel The Fear And Do It Anyway” (w polskiej wersji językowej „Nie bój się bać”) przywraca chęć do życia!!!

Warsztaty NIE BÓJ SIĘ BAĆ… I PO PROSTU DZIAŁAJ!® prowadzone są w trybie stacjonarnym i online.

 Mogą mieć formę rozbudowaną lub podstawową. Indywidualną lub grupową. 

W zależności od formy, prócz wiedzy, będziesz mógł otrzymać Zeszyt Ćwiczeń Programu (Workbook) , książkę Susan Jeffers pt.:”Nie bój się bać” w polskiej wersji językowej lub zestawy ćwiczeń do pracy własnej. 

Podczas warsztatów NIE BÓJ SIĘ BAĆ… I PO PROSTU DZIAŁAJ!® możesz nauczyć się:

  • jak przyjmować rzeczywistość taką, jaka jest, ŻYĆ tu i teraz bez zbędnego zamartwiania się o przyszłość i rozpamiętywania przeszłości;
  • jak zyskać niezbędną na te czasy galopujących zmian kompetencję elastyczności, odwagi, pewności w niepewności;
  • jak zyskać więcej wiary, ufności, zaufania do siebie i świata, nadziei, że będzie lepiej, lepiej nie koniecznie tak jak chcesz, jednocześnie dla Ciebie lepiej;
  • jak korzystać w sposób ciągły w swoim życiu z narzędzi z Programu, które jasno, klarownie i przejrzyście wskazują sposób w jaki możemy przyjmować, akceptować, być oraz pozostać ze zmianą;
  • jak widzieć powody naszego oporu, przerażenia, niechęci do zmiany, podejmowania wyzwań – jakie mamy korzyści z tego, że tkwimy w miejscu i jak możemy się tym zaopiekować;
  • Jak przestać walczyć, zmagać się z życiem, tylko ŻYĆ, czyli o tym jak nie przeszkadzać sobie samemu w byciu szczęśliwym;
  • jak czynić swoje życie żywym, a nie martwym;
  • jak odzyskać radość, wigor, energię, poczucie wpływu i sprawczości w swoim życiu oraz utrzymywać i rozwijać ten stan i umiejętności.

Umów się na bezpłatną konsultację!
Zadzwoń pod 608 052 394
Więcej usług

Opinie zadowolonych klientów

To jest duża umiejętność Kasiu, współtworzyć taką profesjonalną i jednocześnie pełną wolności i swobody atmosferę podczas warsztatu. Pozwolić płynąć energii, jaka się tam pojawiła. Mam poczucie, że szłaś dużo ważniejszą drogą niż presja zrealizowania programu - szacunku do każdego z tam obecnych.

Magdalena - Global HR Lead

Chciałem Ci bardzo za te warsztaty podziękować :) Byłaś bardzo osadzona w tematyce zajęć. Widać było, że wiesz o czym mówisz i mówisz to całą sobą! Podczas zajęć udało Ci się wytworzyć atmosferę wzajemnego zaufania i współpracy. Jestem pod ogromnym wrażeniem prezentacji!! Była świetna graficznie. Dynamiczna i z wykorzystaniem ciekawych efektów. Generalnie bawiłem się świetnie.

Wojtek – psycholog / psychoterapeuta

Dziękuję Ci Kasiu za tworzenie poczucia wspólnoty, zrozumienia i pełnej akceptacji podczas warsztatu. Za poczucie, że w 100% skupiasz się na moich potrzebach, i że takie samo poczucie mieli inni. Za towarzyszenie w kontaktowaniu się z samą sobą w poczuciu pełnej akceptacji i miłości do siebie.

Renata – nauczyciel

Twój sposób prowadzenia - energetyczny, dający uczestnikom poczucie, że trener wie, co robi. Wyłuskujesz dla nas rzeczy najważniejsze, potrzebne akurat nam – takie nakierowanie na osobę, konkretną osobę. Czułam się zauważona i kochana. Miałam poczucie, że zarządzasz tym projektem dla dobra uczestników. Robiłaś to niezwykle taktownie. Zbudowałaś autorytet. No i widać, że jesteś praktykiem!