Zadbaj o swoje finanse osobiste. Pomagam KOBIETOM uzyskać finansowy spokój i niezależność!

Jedyny trener w Polsce!

 

Feel The Fear…

And Do It Anyway®

biuro@madeinempathy.pl

+48 608 052 394

Moje kwalifikacje:

 

 

 Mgr pedagogiki (specjalność: nauczanie początkowe)

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, 1995r.

 

 Oligofrenopedagog (studia podyplomowe)

Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Bydgoszczy, 1997r.

 

 Wczesne Wspomaganie Rozwoju (studia podyplomowe)

Wyższa Szkoła Społeczno- Ekonomiczna w Gdańsku, 2009r.

 

 Wspomaganie Rozwoju i Edukacja dziecka z autyzmem (studia podyplomowe)

Wyższa Szkoła Komunikowania, Politologii i Stosunków Międzynarodowych w Warszawie, 2014r.

 

 Porozumienie bez przemocy wg. Marshalla B. Rosenberga (studia podyplomowe)

Collegium Civitas, Warszawa 2018r.

 

 Train The Trrainers (szkolenie certyfikowane, nr certyfikatu 100/I/2019)

Centrum Edukacyjno Consultingowe CONCRET Anna Urbańska, Grudziądz 2019r.

 

 Coaching oparty na empatii; Empathy based live & business coaching (akredytowany program szkoleniowy Izby Coachingu)

Szkoła Trenerów Empatii, Warszawa 2020r.

 

 Qualified Instructor – Wykwalifikowany Instruktor Systemu Szkoleniowego Programu FEEL THE FEAR & DO IT ANYWAY® (akredytowany program szkoleniowy Feel The Fear Training Academy)

Feel The Fear Training Academy, 2020 r.

 

 Brainologia – Zarządzanie Dobrostanem (studia podyplomowe)

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, 2021r.

Z empatią towarzyszę kobietom i mężczyznom w ich drodze do siebie i do innych.

 

Pokazuję jak mogą budować swoją odporność psychiczną, żeby zyskać więcej mocy, dystansu i luzu w życiu. A przede wszystkim jak mogą w poczuciu bezpieczeństwa i z odwagą kreować swoją rzeczywistość tak, jak chcą – autentycznie i w zgodzie z sobą.

 

Robię to, bo chciałabym widzieć więcej uśmiechniętych ludzi, którzy mają zdrowe związki, zdrowe myślenie, zdrowe przekonania i zdrowe życie.

 

Świat potrzebuje środka - harmonii, balansu i równowagi.

Czemu to robię?

Na kursach, warsztatach, spotkaniach “1 na 1” badam potencjał, wspieram mocne strony i uczę ludzi jak nabierać lekkości w życiu oraz odnajdywać środek własnej duszy.

Najdłużej jestem...

 

Nauczycielem – oligofrenopedagogiem, od 17 lat – nauczycielem dyplomowanym. Posiadam 30 lat doświadczenia zawodowego w zakresie rewalidacji osób z niepełnosprawnością intelektualną i wspieraniem ich rodzin. Pracowałam jako nauczyciel akademicki w latach 2009-2015. Jestem certyfikowanym terapeutą Gentle Teaching (Prinsenstichting – Holandia) i Snoezelen (Zintuigen Boulerard – Holandia).

 

W latach 2009 – 2020 byłam Liderem Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w Województwie Kujawsko – Pomorskim (Projekt Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie „Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w środowisku rodzinnym” realizowany przez Wydział Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych ORE).

 

Od 2004 r. jestem aktywnym organizatorem i społecznikiem propagującym idee NGO – członkiem Stowarzyszenie Ludzie – Ludziom w Chełmnie i wielu innych organizacji wspierających rozwój.

 

 

Najbardziej jestem...

 

Absolwentem studiów podyplomowych Porozumienie bez Przemocy wg. M.B. Rosenberga (Collegium Civitas, Warszawa, 2018 r.) oraz kursu – Coaching oparty na empatii oraz empathy based live & business coachem (Szkoła Trenerów Empatii, Warszawa 2020 r. akredytowany program szkoleniowy Izby Coachingu).

 

Obecnie poszerzam wiedzę z zakresu neuronauk w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni na kierunku: Brainologia – Zarządzanie Dobrostanem.

Ekspert "Od Środka"

Tak często mówią o mnie moi klienci.

 

 

Ulubione słowo?

JEDNOCZEŚNIE

 

Jednocześnie empatia dla siebie i ciebie, jednocześnie widzieć siebie i ciebie. Jednocześnie być w kontakcie z sobą i tobą. Po środku.

 

 

Jestem jedynym w Polsce

 

... wykwalifikowanym Instruktorem Systemu Szkoleniowego Programu FEEL THE FEAR & DO IT ANYWAY® (akredytowany program szkoleniowy Feel The Fear Training Academy)

 

... autorem polskiej wersji językowej Programu – NIE BÓJ SIĘ BAĆ I… PO PROSTU DZIAŁAJ!®

Co jest moją strefą geniuszu?

 

Umiejętność słuchania z empatią (Empatia – talent nr 1 w badaniu Clifton Strengths – test Gallupa) oraz dostrzeganie w życiu możliwości w miejsce ograniczeń.

Czego o mnie nie nie wiesz?

 

Boję się chrabąszczy majowych i jestem autorką powtarzanej z ust do ust historii o wpływie gęstej mgły na duszenie się krów na wypasie [sic!].

Katarzyna Raabe

Brainolog, ekspert od relacji i empatii

 

Łączę wiedzę i doświadczenie z obszarów edukacyjnych, naukowych

i duchowych, by holistyczne wspierać człowieka w drodze do dobrostanu.

“Kasia leczy duszę, sięga do jej wnętrza i środka. Oddała mi skrzydła...”

 

Gosia

mama / przedsiębiorca

“Kasia bada to, co siedzi w nas i wydobywa to, co istotne ze środka. Prawda jest w środku. Kasia pomaga tam wrócić.”

 

Paulina

projektant odzieży

"Dziękuję Ci Kasiu za tworzenie poczucia wspólnoty, zrozumienia i pełnej akceptacji podczas warsztatu. Za poczucie, że w 100% skupiasz się na moich potrzebach, i że takie samo poczucie mieli inni. Za towarzyszenie w kontaktowaniu się z samą sobą w poczuciu pełnej akceptacji i miłości do siebie."

 

Renata

nauczyciel

"Twój sposób prowadzenia - energetyczny, dający uczestnikom poczucie, że trener wie, co robi. Wyłuskujesz dla nas rzeczy najważniejsze, potrzebne akurat nam – takie nakierowanie na osobę, konkretną osobę. Czułam się zauważona i kochana. Miałam poczucie, że zarządzasz tym projektem dla dobra uczestników. Robiłaś to niezwykle taktownie. Zbudowałaś autorytet. No i widać, że jesteś praktykiem!"

 

Joanna

rekruter pracowników IT

"Chciałem Ci bardzo za te warsztaty podziękować :) Byłaś bardzo osadzona w tematyce zajęć. Widać było, że wiesz o czym mówisz i mówisz to całą sobą! Podczas zajęć udało Ci się wytworzyć atmosferę wzajemnego zaufania i współpracy. Jestem pod ogromnym wrażeniem prezentacji!! Była świetna graficznie. Dynamiczna i z wykorzystaniem ciekawych efektów. Generalnie bawiłem się świetnie."

 

Wojtek

psycholog / psychoterapeuta

“Dziękuję Ci Kasiu za każdą cenną minutę rozmowy, a nawet za wspólną ciszę. W twej obecności spotkałem się ze Światłem i Miłością, które cały czas we mnie były a nie potrafiłem ich dostrzec. Polecam serdecznie Kasię każdej osobie chcącej wyruszyć w podróż do wnętrza siebie i odnalezienia upragnionego pokoju serca."

 

Adam

doktorant informatyki Politechniki Łódzkiej

"To jest duża umiejętność Kasiu, współtworzyć taką profesjonalną i jednocześnie pełną wolności i swobody atmosferę podczas warsztatu. Pozwolić płynąć energii, jaka się tam pojawiła. Mam poczucie, że szłaś dużo ważniejszą drogą niż presja zrealizowania programu - szacunku do każdego z tam obecnych."

 

Magdalena

Global HR Lead

Moim największym osiągnięciem jest ...

 

każdy zadowolony klient!

 

Spośród wielu nagród i wyróżnień szczególnie cenię sobie:

 

 Nagrodę Zarządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej „Stalowy Anioł” w roku 2012

 

 Wyróżnienie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej w roku 2016

Tak, oto wykaz moich publikacji specjalistycznych:

 

 „Snoezelen - Snoezelen?. Rewalidacja. Czasopismo dla nauczycieli i terapeutów” nr 1(27)2010, Wydawnictwo Kompendium, Warszawa 2010r.

 

 „Praktyczne rozwiązania dotyczące struktury funkcjonowania zespołu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka i jego Rodziny w szkole specjalnej”, [w:] J. Rafał – Łuniewska (red.),Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w teorii i praktyce, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Warszawa 2017 r.

 

 „Wspieranie rodziny z pomocą lokalnych i globalnych organizacji pozarządowych”, [w:] J. Rafał – Łuniewska (red.), Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w teorii i praktyce, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Warszawa 2017 r.

 

 „Dlaczego Snoezelen", www.snoezelen.ludzie-ludziom.org, (18.12.2017).

 

 „Ciut inny wymiar Snoezelen", www.snoezelen.ludzie-ludziom.org, (18.12.2017).

Opinie Moich Klientów

 

Wierzę w potencjał ludzi, który otwiera ich na zmianę nastawienia ku życiu w harmonii, balansie i równowadze. Klienci są na pierwszym miejscu, a ja towarzyszę im z empatią w drodze do dobrostanu – bezpiecznie i z uznaniem ich potrzeb.

+48 608 052 394

biuro@madeinempathy.pl

Dostępność - od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 20.00

MADE IN EMPATHY KATARZYNA RAABE z siedzibą w Chełmnie przy ul. Wojska Polskiego 7 m 1, 86-200 Chełmno, NIP: 8751165929, REGON: 381784897.

 

Nr konta bankowego: 92 1460 1181 2025 5613 7114 0002

 

MADE IN EMPATHY KATARZYNA RAABE realizuje Projekt Dofinansowany Z Funduszy Europejskich

UMOWA O POWIERZENIE GRANTU NR 1/FWI-C19/2020/327/UPG/136 FUNDUSZ WSPARCIA INWESTYCYJNEGO COVID-19 w ramach Poddziałania 1.6.2 Dotacje dla innowacyjnych MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014 – 2020

Celem projektu jest wsparcie przedsiębiorców na dywersyfikację działalności poprzez wprowadzenie nowych produktów/ usług lub wprowadzenie nowej produkcji/ świadczenia usług dla przedsiębiorców dotkniętych COVID- 19.

Dofinansowanie Projektu Z UE: 29 545,00zł

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć jest zalecane.

Obowiązek informacyjny przed połączeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

Sprawdź również Regulamin sklepu >>

 

 

Realizacja: Plutowski.pl