Poznaj mnie bliżej

 

Kasia Raabe


Trener komunikacji empatycznej, live & business coach w duchu empatii, jedyny w Polsce licencjonowany instruktor programu NIE BÓJ SIĘ BAĆ… I PO PROSTU DZIAŁAJ! ®

 

Brainolog – ekspert zarządzania dobrostanem, instruktor Neuromedytacji (Poziom 2 - w trakcie).
 

Od 6 lat formuje się w Ruchu Rodzin Empatycznych o. Mieczysława Łusiaka, od 3 lat w Grupie Trenerów Rodzin Empatycznych.

Zadbaj o swoje finanse osobiste. Pomagam KOBIETOM uzyskać finansowy spokój i niezależność!

Jedyny trener w Polsce!

 

Feel The Fear…

And Do It Anyway®

biuro@madeinempathy.pl

+48 608 052 394

Warsztaty grupowe

Moje warsztaty grupowe:

Najbliższy warsztat z tego zakresu planowany jest na:

 

Lipiec 2024

 

Zapisz się na listę oczekujących, aby otrzymać ode mnie mailowe powiadomienie o starcie sprzedaży miejsc na ten warsztat.

Imię i nazwisko:

Twój e-mail:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę, w celu odpowiedzi na moje zapytanie, a także przesłania oferty handlowej (jeżeli dotyczy jej moje zapytanie). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi oraz przygotowania oferty przez administratora danych. Oświadczam, iż zostałem pouczony o przysługujących mi prawach tj. prawie dostępu do treści swoich danych, prawie do ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie bez wpływu na ważność przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Zapisz mnie
na listę oczekujących
Zapisz mnie
na listę oczekujących
Zapytanie wysłane. Dziękuję!

Uzupełnij proszę wymagane pola

Budżet domowy to podstawa naszych finansów. Dzięki planowaniu trzymamy rękę na pulsie i mamy świadomość, na co tak naprawdę przeznaczamy swoje pieniądze. Zyskujemy spokojną głowę i bezpieczeństwo.
03 czerwca 2022

FEEL THE FEAR… AND DO IT ANYWAY!®

Jak działać z odwagą, z miejsca obfitości i wewnętrznej mocy?

 

Strach obecny jest w naszym życiu na co dzień. W dobie pandemii i widma bliskiej wojny jest obezwładniający.

 

NIE BÓJ SIĘ BAĆ… I PO PROSTU DZIAŁAJ! – to efektywny program pokonywania lęku i radzenia sobie ze zmianami oparty na przystępnych narzędziach, które przeprowadzą Cię z miejsca bezsilności do miejsca swojej własnej mocy!

 

 

Co otrzymujesz?

 

 12 godzin jedynego takiego w Polsce warsztatu FEEL THE FEAR… AND DO IT ANYWAY®

 

 książkę dr Susan Jeffers pt.: „Nie bój się bać”

 

 zeszyt ćwiczeń programu NIE BÓJ SIĘ BAĆ… I PO PROSTU DZIAŁAJ!® (książkę wraz z zeszytem otrzymasz przesyłką pocztową).

 

 stałe wsparcie i dołączenie do grupy na Facebooku „W Dobrym Stanie”

 

 zaświadczenie o ukończeniu kursu (jeśli potrzebujesz)

 

 

Co zyskujesz?

 

Podczas warsztatów NIE BÓJ SIĘ BAĆ… I PO PROSTU DZIAŁAJ! możesz zyskać więcej odwagi w podejmowaniu decyzji, wyzwań oraz nauczyć się:

 

jak przyjmować rzeczywistość taką, jaka jest, ŻYĆ tu i teraz bez zbędnego zamartwiania się o przyszłość i rozpamiętywania przeszłości;

 

jak zyskać niezbędną na te czasy galopujących zmian kompetencję elastyczności, odwagi, pewności w niepewności;

 

jak zyskać więcej wiary, ufności, zaufania do siebie i świata, nadziei, że będzie lepiej, lepiej nie koniecznie tak jak chcesz, jednocześnie dla Ciebie lepiej;

 

jak korzystać w sposób ciągły w swoim życiu z narzędzi z Programu, które jasno, klarownie i przejrzyście wskazują sposób w jaki możemy przyjmować, akceptować, być oraz pozostać ze zmianą;

 

jak widzieć powody naszego oporu, przerażenia, niechęci do zmiany, podejmowania wyzwań

 

jakie mamy korzyści z tego, że tkwimy w miejscu i jak możemy się tym zaopiekować;

 

jak przestać walczyć, zmagać się z życiem, tylko ŻYĆ, czyli o tym jak nie przeszkadzać sobie samemu w byciu szczęśliwym;

 

jak czynić swoje życie żywym, a nie martwym;

 

jak odzyskać radość, wigor, energię, poczucie wpływu i sprawczości w swoim życiu oraz utrzymywać i rozwijać ten stan i umiejętności.

 

 

Co inni sądzą o warsztatach?

 

 

„Kasiu! Dostaliśmy książkę i to super. Podobną czytałam lata temu. Dziś jednak mam trenerkę, która wie co robi, całą sobą jest modelem: widziałam co się z Tobą dzieje, gdy mówisz. Uczucia pokazywało całe ciało. Kasiu, Ty jak wierzyłaś, czułaś Flow, byłaś piękna pociągająca, promieniowałaś charyzmą, każdy chciał na pewno być blisko, ale i tu pokazałaś, że to nasza decyzja: być piękna, bo jestem….


Przyjąć życie. Podziękować przeszłości i cieszyć się każdą chwilą. Uczciwie budować granice. Widzieć potrzeby swoje i innych. Rozstawać się bez żalu z czymś lub kimś. Ufać sobie i Bogu, bo tylko wtedy moje życie będzie moim. Niezwykle cenne jest poszerzanie strefy komfortu kroczkami i monitorowanie sytuacji, by nie wypaść poza strefę komfortu. I, że nawet że strefy zagrożenia jest powrót, poprzez odbudowę poczucia bezpieczeństwa… I nie robić z niczego problemu,, ale wyciągać wnioski z każdej niekomfortowej sytuacji.


Podsumowanie: zaprosiłaś nas do stworzenia grupy. Pokazałaś jak tworzyć relacje i wspólną przestrzeń. Miałaś uważność na każdego. Książkę się przeczyta, ale Ty ją ożywiłaś. Pozdrawiam serdecznie Ciebie Kasiu. I dziękuję.”


~ Katarzyna

 

 

„Chciałem Ci bardzo za te warsztaty podziękować. Byłaś bardzo osadzona w tematyce zajęć. Widać było, że wiesz o czym mówisz i mówisz to całą sobą! Podczas zajęć udało Ci się wytworzyć atmosferę wzajemnego zaufania i współpracy. Praca z tym zeszytem ćwiczeń była bardzo przyjemna. Mogliśmy sami zastanowić się nad zagadnieniami i nie uciekały cenne minuty na pracę w małych grupach. 
Jestem pod ogromnym wrażeniem prezentacji!! Była świetna graficznie. Dynamiczna i z wykorzystaniem ciekawych efektów. Strony z zeszytu ćwiczeń, które były na prezentacji co bardzo ułatwiało pracę.
Generalnie bawiłem się świetnie. Jeszcze raz dziękuję.”


~ Wojtek

 

 

„Sama treść Feel the Fear zaskoczyła mnie pozytywnie. Myślę, że nie przeczytałabym tej książki do końca, gdybym nie była na Twoich warsztatach. Uznałabym ją za „amerykańskie porady” no i moooooże w bólach dotrwałabym do końca. Cienka jest dla mnie granica między poczuciem, że wszystko mamy w sobie/wszystko od nas zależy, na wszystko mamy wpływ, versus, że to Bóg daje nam „to wszystko” i w Nim „to wszystko” jest. Jakoś tak Twoje „tratwy” między tym co duchowe, a tym co w książce, dały mi złapać komfort, że jedno drugiego nie wyklucza. I mimo, że to oczywiste, to jakoś bardziej uwypukliła mi się świadomość własnej woli, którą On nam daje i że wiara we własną moc może być zdrowa i nie musi oznaczać tworzenia z siebie bożka. Zakończę prostym zdaniem, ale mającym w sobie dużo treści. Jestem wdzięczna za ten warsztat…”


~ Magdalena

 

 

„Bardzo wartościowe warsztaty. Dużo informacji i wiedzy. Biorę dla siebie: dystans, zbudowanie świadomości swojego miejsca w procesie „bania się” i działania.”


~ Tadeusz

 

 

„Co do warsztatu – to jest naprawdę wartościowa dawka „wiedzy”. Choć bardziej pasuje mi „dawka życia”. Nie tylko z uwagi na to, że lęk jest jego nieodzowną częścią, ale przede wszystkim na to, że Ty i każdy z nas – uczestników, wzbogacił tę „wiedzę” kawałkiem siebie. Ty, jako prowadząca, bardzo naturalnie przeplatałaś jedno z drugim. Poczucie wolności i swobody, jakie nam dałaś, to duży komfort podczas zajęć, paradoksalnie – w grupie praktycznie nieznających się ludzi, o kompletnie innych historiach. Może to nie do końca o samej treści warsztatu, ale na pewno o Tobie.

 

To jest duża umiejętność Kasiu, współtworzyć taką atmosferę i pozwolić płynąć energii, jaka się tam pojawiła.
Mam poczucie, że szłaś dużo ważniejszą drogą niż presja zrealizowania programu – szacunku do każdego z tam obecnych.”


~ Magda T.

 

 

Opis programu:

 

Strach obecny jest w naszym życiu na co dzień. W dobie pandemii i widma bliskiej wojny jest obezwładniający.


Możemy też go spotkać na ulicy, kiedy przeraża nas coś, co się wydarza na naszej drodze. Możemy borykać się z nim w pracy, kiedy hamuje nas przed podjęciem strategicznej decyzji, wystąpieniami publicznymi, czy choćby zwykłym wyrażaniem własnego zdania w obliczu natarczywego szefa lub nielojalnego kolegi.


Lęk dotyka też w najbardziej dotkliwy sposób naszego życia prywatnego, naszej rodziny i najbliższych. Boimy się o ich zdrowie, życie, o płynność finansową i zabezpieczenie materialne. Rozważamy scenariusze i próbujemy uchronić siebie i najdroższych naszemu sercu przed katastrofą straty, porażki, porzucenia, skrzywdzenia. Stajemy się bezsilni wobec lęku i bezradni wobec zmiany.


Dr Susan Jeffers opracowała przed 30 laty program, który jest odpowiedzią na pojawiający się w naszym życiu strach. FEEL THE FEAR… AND DO IT ANYWAY!® – NIE BÓJ SIĘ BAĆ… I PO PROSTU DZIAŁAJ!® – to efektywny program pokonywania lęku i radzenia sobie ze zmianami oparty na przystępnych narzędziach, które przeprowadzą Cię z miejsca bezsilności do miejsca swojej własnej mocy. Poprawią jakość Twojego życia tak, byś potrafił cieszyć się jego pięknem i pełnią. Efektywność tych narzędzi potwierdza tłumaczenie książki dr Susan Jeffers na 37 języków.

 

 

Niesamowita popularność programu na całym świecie!

 

Z jego zbawiennego efektu skorzystały miliony osób i nadal ma on szereg zwolenników w ponad 100 krajach. Międzynarodowy zespół wykwalifikowanych w instruktorów (The Feel the Fear Training System) wspiera nieprzerwanie od 30 lat uczestników warsztatów i prowadzi licencjonowane szkolenia, które są zgodne z ideą i założeniami dr Susan Jeffers. To daje pewność efektów i niesie maksymalną jakość Programu we wszystkich krajach, gdzie pracują licencjonowani instruktorzy.

+48 608 052 394

biuro@madeinempathy.pl

Dostępność - od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 20.00

MADE IN EMPATHY KATARZYNA RAABE z siedzibą w Chełmnie przy ul. Wojska Polskiego 7 m 1, 86-200 Chełmno, NIP: 8751165929, REGON: 381784897.

 

Nr konta bankowego: 92 1460 1181 2025 5613 7114 0002

 

MADE IN EMPATHY KATARZYNA RAABE realizuje Projekt Dofinansowany Z Funduszy Europejskich

UMOWA O POWIERZENIE GRANTU NR 1/FWI-C19/2020/327/UPG/136 FUNDUSZ WSPARCIA INWESTYCYJNEGO COVID-19 w ramach Poddziałania 1.6.2 Dotacje dla innowacyjnych MŚP Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014 – 2020

Celem projektu jest wsparcie przedsiębiorców na dywersyfikację działalności poprzez wprowadzenie nowych produktów/ usług lub wprowadzenie nowej produkcji/ świadczenia usług dla przedsiębiorców dotkniętych COVID- 19.

Dofinansowanie Projektu Z UE: 29 545,00zł

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć jest zalecane.

Obowiązek informacyjny przed połączeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

Sprawdź również Regulamin sklepu >>

 

 

Realizacja: Plutowski.pl